Повне «перевзування»: у Мелітополі колишня студентка-патріотка отримала високу посаду від окупантів (ФОТО)

Уродженка Мелітопольського району Наталія Мамонтова вирішила будувати свою кар’єру при рашистах та отримала посаду у фейковому виші «мгу».

Про це пише «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Наталія Мамонтова

ПІБ: Мамонтова (Мартинова) Наталія Олегівна
Дата народження: 01.05.2000 р.н. (23 роки)
Місце народження та проживання: с. Терпіння, Мелітопольський район, Запорізька область

Мартинова Наталя народилася та виросла у с. Терпіння Мелітопольського району Запорізької області, де закінчила з відзнакою місцевий колегіум «Джерело» та музичну школу. З 2017 року навчалася у ТДАТУ ім. Дмитра Моторного за спеціальністю «Менеджмент».

Приєдналася до лібертаріанського руху ГО «Українські Студенти за Свободу» у серпні 2020 року, коли потрапила до Програми Лідерства. Обіймала посаду голови студентської ради факультету економіки та бізнесу ТДАТУ.

Загалом у неї було досить бурхливе і цікаве життя під час студентських років. Щороку вона отримувала призові місця та отримувала нагороди.

2018 р. — призер ІІ Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових та творчих робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко «Голодомор 1932-1933 років — геноцид українського народу в приватних історіях та просторі культури», 2 місце в номінації «Менеджмент» молоді у галузі науки, яку проводила Запорізька обласна державна адміністрація, нагорода у номінації «Студент-патріот року» ТДАТУ;

2019 р. — отримала 2 нагороди, як «Краща студентка факультету економіки та бізнесу» та «Студент-патріот року» у ТДАТУ, нагороди у номінаціях «Міс креативність» та «Міс глядацьких симпатій» на конкурсі краси та таланту «Міс та Містер ТДАТУ» -2019. Місію виконано», грамоту міського голови до Дня Соборності України;

2020 р. – отримала нагороду ТДАТУ «Студент – волонтер року» за активну участь у волонтерському русі;

2021 р. – отримала стипендію міського голови м. Мелітополя, Запорізької обласної ради та Запорізької державної обласної адміністрації.

Вже тоді Наталія отримала посаду молодшого спеціаліста з маркетингу у ТОВ «МПІ-АГРО» TM RINGROUP у Мелітополі. Можна було б сказати, що життя у неї склалося, але все змінилося після 24 лютого 2022 року.

Натомість, щоб засудити російську агресію, дівчина вирішила навпаки піти на співпрацю з рашистами та будувати кар’єру під новою «владою». І досягла свого: тепер зрадниця – начальник управління з розвитку міжнародної діяльності фейкового університету МДУ у Мелітополі.

Більше того, Наталія стала лектором Російського товариства «Знання» та тренером волонтерів із нових територій, які взяли участь у Всесвітньому фестивалі молоді у Краснодарі.

За 2 роки повномасштабної війни та окупації Мелітопольського району колишня палка патріотка України та нинішня зрадниця Мамонтова неодноразово проходила навчання для своєї майбутньої пропагандистської діяльності у МелДУ на благо країни-агресора та ненависті до всього українського у Московії.

Таким чином, Мамонтова всебічно підтримує окупацію, «російський світ», бере участь у підтримці та організації багатьох пропагандистських освітніх заходів, що йдуть на користь Росії.

Наталія Мамонтова вже є в базі «Миротворець» як зрадниця батьківщини, посібниця рашистських загарбників та терористів та співучасниця злочинів російської влади проти України та її громадян. А невдовзі Мамонтова може отримати й офіційну підозру у колабораціоністській діяльності. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/povne-perevzuvannya-u-melitopoli-kolishnya-studentka-patriotka-otrimala-visoku-posadu-vid-okupantiv-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top