Повноправне членство в ЄС та НАТО остаточно гарантує державну незалежність України, національну безпеку, свободу і добробут – Президент

Про це Глава держави сказав під час виступу на Всеукраїнському громадському форумі «Відкритий діалог».

«В 2023 році ми плануємо, коли Україна буде відповідати відповідним критеріям, подати заявку на вступ до Європейського Союзу і отримати План дій щодо членства в НАТО»,наголосив Петро Порошенко.

Форум відбувся у Палаці спорту в Києві 9 лютого під час якого діючий президент оголосив про офіційний старт своєї передвиборної кампанії. Підтримати діючого Президента приїхали акторки Ірма Вітовська, Ада Роговцева, кінорежисер Ахтем Саїтаблаєв, поет Дмитро Павличко та інші видатні діячі культури та мистецтва. Також були присутні представники політсил Ірина Геращенко віце-спікер ВР, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат Ігор Артюшенко та депутати фракції БПП «Солідарність» на чолі з Артуром Герасимовим, також волонтери і учасники АТО.

Очільник фракції БПП у Верхвоній Раді – Артур Герасимов під час форуму наголосив на важливості ухваленого закону про курс України в ЄС та членство в НАТО.

Відома, українська акторка Ада Роговцева емоційно підтримала Президента України:

«Я так розумію, що ми зібралися для того, щоб затвердити свій вибір. Ми вибираємо президента, Петра Олексійовича», – сказала вона.

«У мене так болить серце за Президента, іноді він такий втомлений, такий замучений, і скільки на ту голову, скільки на те серце навалює за все. А коли говорять, переходячи кордон: щось не доробив, то зробив не так або, або, або, то і моє серце розривається, тому що я згадую як говорив Довженко. Боєць з недоліками – це боєць, а досконала муха – це тільки досконала муха. Для мене Петро Олексійович – боєць. Боєць, коли він виходить один на один на світову дипломатію, як він тримається, як він розумно тримається, мужньо тримається і головне, ось тут Вадим виступав, хлопчик, солдатик, і багато таких хлопців. Він захищений вже зараз. Тому що армія стала іншою і це титанічна робота всіх нас і президента так само », – додала вона.

Під оплески Петро Порошенко пройшовся доріжкою до сцени разом зі своєю дружиною Мариною.

Президент нагадав про законопроект щодо закріплення в Основному Законі курсу на членство України в ЄС та Північноатлантичному альянсі, який було ухвалено цього тижня: «Ця подія чітко окреслила нашу стратегічну перспективу на десятиліття вперед. Відтепер курс України на повномасштабне членство в Європейському Союзі та НАТО закріплений в Конституції і має силу не просто закону, а Основного закону».

Він зазначив, що країна «йде своїм шляхом», йдеться про розвиток держави, звільнення від колоніальної залежності. При цьому Україна не тільки рухається в Європейський Союз і Північноатлантичний альянс, а й цілком готова розраховувати на власні сили та відстоювання  національних інтересів.

Президент окреслив свою стратегію у п’яти головних напрямках:

«Це агропромисловий комплекс, ІТ-індустрія, машинобудування, інфраструктура та логістика, туризм.Ми можемо вийти на лідерські позиції у секторах економіки, де Україна вже має певні конкурентні переваги щодо інших країн. Вони стануть точками опори, від якої відштовхнемося вперед. Вони принесуть кошти для того, щоби забезпечити відчутне підвищення рівня життя людей» сказав глава держави.

Петро Порошенко про кропітку працю та виконані цілі:

«Ми боролися не лише з потужним зовнішнім ворогом – путінською тоталітарною Росією. Ми долали ще і закоренілий внутрішній скептицизм, зневіру, так зване зрадофільство: безвіз – не дадуть, в Європу – не пустять, Томос не напишуть, економіка вже не підніметься, і «пропало всьо». Нас це лише гартувало, додавало сил. Ми кожного дня кропіткою працею доводили, що можемо робити те, що для когось здається дійсно нереальним» – підсумував глава країни.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/povnopravne-chlenstvo-v-ies-ta-nato-ostatochno-garantuie-derzhavnu-nezalezhnist-ukraini-nacionalnu-bezpeku-svobodu-i-dobrobut-prezident.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top