Поздравление Виталия Туринка с Днем города и Днем защитника Украины

Туринок
Шановні запоріжці!

Щиро вітаю вас зі славними святами, що ми разом відзначаємо 14 жовтня.

Історія зробила цей день особливим та символічним для запоріжців. Саме у цей день у 1943 році від фашистських загарбників було визволено Запоріжжя. З 1999 року день Покрови Пресвятої Богородиці офіційно відзначається і як День Українського козацтва. А з 2014 року в Україні запроваджено День захисника України, котрий було проголошено тут, на нашій Хортиці. Початок жовтня знаменується і святкуванням Дня міста Запоріжжя.

Всі ці свята єднає головне – унікальний запорізький дух, який є символом волі, незалежності та жаги до перемоги. Козацька слава – це наша спільна національна гордість й історична ДНК, що не дозволяє нам відступати та завжди надихає йти вперед до перемоги.

Запоріжці завжди стояли на захисті рідного краю та України. Упродовж останніх років наші земляки беруть участь у бойових діях на Сході України. Велика дяка тим, хто відстоює територіальну цілісність нашої держави. Низький уклін тим, хто не повернувся з боїв додому.

У багатий на свята жовтень прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва, Днем визволення Запоріжжя, Днем міста Запоріжжя та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Бажаю усім запоріжцям міцного козацького здоров’я та нових перемог на благо своїх родин, Запорізького краю та рідної України!

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pozdravlenie-vitaliya-turinka-s-dnem-goroda-i-dnem-zashhitnika-ukrainyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top