Пожежа сталася через вибух кисневого балону в той момент, коли лікарка робила інтубацію: власні джерела

Трагедія що сталася вночі в Запорізькій інфекційній лікарні, де в реанімаційному відділенні відбулася пожежа, здригнула все місто. Загинуло четверо людей: троє пацієнтів та лікарка-реаніматолог Ольга Гліва. Дівчині було усього 27 років.

Містяни не можуть стояти осторонь і дуже хвилюються, що реальні причини трагедії будуть приховані. Тож до нас у редакцію звернулися люди близькі до інфекційної лікарні і повідомили наступне:

Ольга робила інтубацію пацієнтові, вибухнув балон. Її відкинуло на стіну. Лікар і медбрат не змогли зайти до палати через задимлення. Вона тупо задихнулася.

Інтубація – це простими словами вентиляція легенів. Через інтубаційну трубку може тимчасово вводитися бронхоскоп і катетер для відведення мокротиння. Найбільш поширеною є оротрахеальная інтубація, коли за допомогою ларингоскопа, ендотрахеальний трубка проходить через порожнину рота, гортань і між голосовими зв’язками вводиться в трахею.

Також наше джерело звернуло увагу на те, що в листопаді 2020 року рішенням попереднього скликання Запорізької обласної ради було затверджено комплекс робіт по прокладці кисневої траси в Запорізькій обласній лікарні. Роботи мають бути завершені до 31 березня 2021 року. В будь-якому випадку депутати нинішнього скликання та керівництво області мають провести перевірку використання виділених коштів.

Читайте також: В Запоріжжі збирають кошти на допомогу родині загиблої у пожежі лікарки

Сообщение Пожежа сталася через вибух кисневого балону в той момент, коли лікарка робила інтубацію: власні джерела появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/pozhezha-stalasja-cherez-vibuh-kisnevogo-balonu-v-toj-moment-koli-likarka-robila-intubaciju-vlasni-dzherela.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top