Пожежа в Берліні. Горить склад виробника Iris-T, але про системи ППО не йдеться, — ЗМІ

В Берліні горить склад компанії Diehl, яка серед іншого виробляє системи протиповітряної оборони (ППО) IRIS-T. Втім, ця пожежа не загрожує темпам виробництва зенітних ракетних установок (ЗРК).
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Defense Express.

Як відзначає видання, в Берліні горить підприємство Diehl Metall, але не Diehl Defense. Усі вони належать корпорації Diehl, обсяг продажів якої становить 3,5 млрд євро на рік (3,77 млрд доларів). Корпорація також охоплює:
Diehl Aviation;
Diehl Controls;
Diehl Metering;
десятки окремих виробничих підрозділів та майданчиків.
«І якраз приміщення одного з них — Diehl Metal Applications GmbH і постраждало від пожежі. Воно займається виробами з мідних сплавів, гальванічною обробкою, складними штампованими виробами», — додає Defense Express.
Зазначається, що ймовірно частина продукції постраждалого підприємства залучена у виробництві ракет чи зенітного ракетного комплексу (ЗРК) IRIS-T, втім мова не йде про кінцевий етап. У зв’язку з цим не можна сказати про катастрофічну загрозу темпам виробництва ЗРК.
Пожежа в Берліні
Пожежа сталась сьогодні, 3 травня, на металургійному заводі у Берліні, внаслідок чого частину міста накрив токсичний дим. Вогонь охопив близько 2 тисяч квадратних метрів площі. Наразі ж відомо, що вогнеборцям вдалось локалізувати вогонь.
Офіційний сайт Берліну повідомив про ризик викиду хімікатів через пожежу, а жителів столиці закликали при можливості сидіти вдома й закрити вікна з дверима.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/267516/pozhezha-v-berlini-gorit-sklad-virobnika-iris-t-ale-pro-sistemi-ppo-ne-jdetsja-zmi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top