ППО знешкодила 74 з 94-х безпілотників, якими росіяни атакували Україну, – ПС ЗСУ

Сили протиповітряної оборони знешкодили 74 з 94 безпілотників, якими російські загарбники атакували Україну з вечора 26 квітня,  про це Повітряні сили Збройних сил України повідомили у Телеграмі.
Повітряні Сили ЗС України / Air Force of the Armed Forces of Ukraine
https://static.ukrinform.com/photos/2026_04/1777270174-547.jpeg
⚡ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 74 ВОРОЖИХ БПЛА
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
У ніч на 27 квітня (з 18:00 26 квітня) противник атакував 94 ударними БпЛА типу Shahed (в т.ч. реактивними), Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське – ТОТ АР Крим, близько 60 із них – “шахеди”.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 74 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронів інших типів на Півночі, Півдні та Сході країни.

Зафіксовано влучання 20 ударних БпЛА на 15 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 11 локаціях.

✊ Тримаймо небо!
Разом – до перемоги!

09:02

Сообщение ППО знешкодила 74 з 94-х безпілотників, якими росіяни атакували Україну, – ПС ЗСУ появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top