Працівникам сільськогосподарських підприємств в Запорізькій області загрожує нова шахрайська схема

Запорізька поліція попереджає працівників сільськогосподарських підприємств про нову шахрайську схему. Вже постраждали 5 людей. Загальна сума збитків агрогосподарств – близько 970 тисяч гривень.

За інформацією Нацполіції області, шахраї представляються співробітниками торгової організації з продажу мінеральних добрив. Після усної домовленості про поставку товару – вони зникають разом із коштами.

Відомо, що 15 вересня до поліції звернувся 64-річний мешканець Пологівського району та розповів, що став жертвою шахраїв. До нього, як до керівника фермерського господарства зателефонував чоловік, назвався представником організації з продажу мінеральних добрив. 64-річний чоловік довірився невідомим та домовився придбати продукції на 95 тисяч гривень. Пізніше фермерське господарство перерахувало кошти, але товар так і не отримали. Спочатку «представник» постачальника виходив на зв’язок із різноманітними обіцянками та вибаченнями, а потім вимкнув телефон і зник.

Наразі поліція зазначила, що від дій цих “співробітників” торгової організації постраждали 5 людей.  На “гачок” шахраїв потрапили також керівники сільгосппідприємств міста Токмак, смт Більмак та смт Веселе.

Запорізька поліція звертається до підприємців, представників агрогосподарств, фермерів з проханням негайно звертатись до територіальних підрозділів поліції,  якщо до них надходять подібні пропозиції від сумнівних торгуючих організацій.

Читайте також: Як зараз виглядає одна з квартир в будинку на вулиці Сержанта Медведєва в Запоріжжі, — ФОТО

Источник: https://forpost.media/glavnoe/pratsivnykam-silskohospodarskykh-pidpryiemstv-v-zaporizkiy-oblasti-zahrozhuie-nova-shakhrayska-skhema.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top