Працівники запорізьких підприємств отримали почесні нагороди на робочих місцях

Працівники запорізьких підприємств Метінвесту отримали «Золоті зірки»

У 2014 році до Дня металурга та гірника компанія «Метінвест» заснувала нагороду «Золота зірка Метінвесту», яка вручається разом з суттєвою грошовою премією. Щорічно нагородою відзначають найкращих працівників, які досягли значних успіхів у професії, покращили виробництво або створили власний інноваційний проєкт.

Золота зірка

Цього року «Золоту зірку» отримали 6 співробітників запорізьких підприємств Метінвесту. Це слюсар-ремонтник “Метінвест-Промсервісу” Олександр Іванчук, майстер відділення блоків розподілення повітря киснево-компресорного цеху ПАТ “Запоріжсталь” Андрій Записов, котельник цеху металоконструкцій Запорізького ливарно-механічного заводу Олександр Жечев, начальник дільниці з ремонту вогнетривкої кладки ПрАТ “Запоржвогнетрив” Іван Гігуашвілі, майстер з регулювання та обігріву коксового цеху ПрАТ “Запоріжкокс” Валерій Глущенко та начальник дільниці з ремонту дверей коксових печей “Метінвест-Промсервісу” Олександр Сіднівець.

Золота зірка

Заслужені нагороди співробітникам запорізьких підприємств на робочих місцях вручив генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков.

Золота зірка

Юрій Риженков щиро подякував нагородженим за працю та досягнення, завдяки яким підприємства, на яких вони працюють, досягають високих результатів у виробництві та підтримують економіку країни у такі важкі часи як зараз.

Золота зірка

— Коли у країні війна, особливо важливо, щоб компанія визнавала своїх героїв. Людей, які можуть досягати результатів не тільки в мирний, а й у воєнний час. Саме таких людей ми нагороджуємо сьогодні “Золотими зірками”. Ми вирішили, що попри війну свято металургів та людей гірницької професії повинно відзначатися.

Я переконаний, що сьогодні працювати на підприємствах так само важливо, як і воювати на фронті. Тому, що люди, які працюють, створюють економічну перемогу нашої держави. Тільки економічно сильна держава може перемогти у цій війні. Тому вважаю, що співробітники металургійних підприємств — теж герої, яку працюють на благо нашої країни та наближають перемогу, — зазначив Юрій Риженков.

Золота зірка

Приймати нагороди від генерального директора Метінвесту Юрія Риженкова для робітників було надзвичайно почесно та хвилююче. Адже за кожною з них стоїть сумлінна праця, бажання досягати кращих результатів та робити свій внесок у перемогу України.

Золота зірка

Читайте також: Металурги «Запоріжсталі» передали нацгвардійцям чергову велику партію бронежилетів

Сообщение Працівники запорізьких підприємств отримали почесні нагороди на робочих місцях появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pratsivniki-zaporizkih-pidpriyemstv-otrimali-pochesni-nagorodi-na-robochih-mistsyah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top