Працівники Запорізького кінного заводу вийшли на мітинг та перекрили трасу: у чому причини

Людям п’ять місяців не видають зарплатню, а у тварин закінчується корм. Кажуть, держава радить реалізувати усе поголів’я, самі ж вимагають розпаювання земель.

Та сама ситуація і на свинофермі заводу. Раніше, поголів’я свиней доходило до 5 тисяч, зараз — вдвічі менше, та й їх нічим годувати. В запасі лише 5 тонн зерна.

У своїх бідах селяни звинувачують державне підприємство «Конярство України», яке у 2010 році об’єднало десять кінних заводів по країні, три племінних центра та Одеський іподром. З того часу, розповідають люди, скоротили свиноферму, зменшили площу для відкормів та прибрали дві молочні ферми. Коней залишилося 200 голів. Ольга Шиляєва, яка працює тут 28 років, каже, раніше про їхніх скакунів знали всюди, а тепер завод на межі зникнення.

В господарстві кінного заводу 6 тисяч гектарів ораної землі. Люди вимагають розпаювання, бо впевнені зі зняттям мораторію на продаж землі, не зможуть її викупити.

Нещодавно у ДП «Конярство України» провели аудиторську перевірку. За її результатами виявили махінації з боку колишнього керівника. А саме: підписання невигідних договорів землеоренди, завищення вартості послуг з культивації, виведення коштів за нібито поставлені гербіциди і посівний матеріал та передачу врожаю за фіктивними документами.

Подана заява до Генпрокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Служби Безпеки та Державного бюро розслідувань за фактом завдання збитків державі на суму більш ніж 150 млн гривень.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pratsivniki-zaporizkogo-kinnogo-zavodu-vijshli-na-miting-ta-perekrili-trasu-u-chomu-prichini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top