Працівники запорізького підприємства отримали нагороди за організацію робочого простору

Працівники комбінату «Запоріжсталь» отримали нагороди за раціональну організацію своїх робочих місць

«5С» — це система, яка допомагає правильно організувати робоче місце. Всі цехи комбінату змагаються в тому, хто краще організує робочий простір. Раз на квартал на «Запоріжсталі» підводять підсумки і визначають лідерів змагань. Переможці отримують дипломи та грошові сертифікати. Ці гроші можна витратити на поліпшення побутових умов працівників на їх робочому місці.

Працівники комбінату «Запоріжсталь» отримали нагороди за раціональну організацію своїх робочих місць

У четвертому кварталі 2020 року в номінації «Краща механослужба» перемогу здобув колектив майстерні механіків вапняно-дробильного відділення агломераційного цеху.

Як розповів майстер цеху Сергій Сур, завдяки порядку на робочих місцях працівникам вдається економити багато часу.

Сергій Сур

— У конкурсі ми беремо участь вже в третій раз. Призові місця займали і раніше, а тепер стали переможцями, — розповів Сергій Сур. — Перше, що ми створили за системою 5С — це стенд з інструментами. Потім розклали запчастини до спеціального приймального осередку. Завдяки цьому під час аварійних ситуацій значно скорочується час на підготовку до ремонту. Також дуже зручно, що весь інструмент на увазі — відразу видно, які деталі закінчуються. Можна вчасно замовити їх.

Працівники комбінату «Запоріжсталь» отримали нагороди за раціональну організацію своїх робочих місць

Друге місце серед всіх цехів підприємства зайняв цех мереж і підстанцій. Як розповів старший майстер Віталій Мартиненко, в конкурсі на кращу організацію робочого простору цех бере участь вже вдруге.

Віталій Мартиненко

— Беремо участь вже вдруге. У своєму цеху ми навели порядок у системі 5С: пофарбували стіни, зробили розмітку у відповідній кольоровій гамі. Раніше складно було щось знайти. А зараз все систематизовано. З впровадженням системи 5С працювати стало набагато простіше.
Наприклад, ми зробили спеціальний стенд. На ньому знаходиться кілька видів ключів, які необхідні для оперативного обслуговування високовольтного осередку. Раніше всі ці інструменти були в різних місцях, ми втрачали час, поки підбирали інструменти. А тепер їх легко знайти за лічені хвилини, — поділився Віталій Мартиненко.

інструменти

Нагадуємо, що на «Запоріжсталі» діє багато мотиваційних програм, зокрема для молоді. Одна з них розрахована для працівників, для яких комбінат «Запоріжсталь» став першим місцем роботи. Якщо вони відпрацювали безперервно повних 12 місяців, можуть взяти участь у стимулюючий програмі. А саме — за активну участь у житті комбінату, доцільні робочі пропозиції та відповідальність здійснюється виплата одноразової грошової премії.

Читайте також: Як запорізький електромонтер зробив успішну кар’єру за три роки

інструменти
інструменти
інструменти
інструменти
інструменти

Сообщение Працівники запорізького підприємства отримали нагороди за організацію робочого простору появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pratsivniki-zaporizkogo-pidpriyemstva-otrimali-nagorodi-za-organizatsiyu-robochogo-prostoru

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top