Правила агітації. Про порушення на Запоріжжі

Чорний піар, порушення у розміщенні місць для агітації та пропагандистські стенди у комунальних закладах — такі порушення у передвиборчій президентській гонці виявили у Запорізькій області. Зі скаргами до органів поліції звернулися представники громадської організації «Опора».

31 грудня 2018 року в Україні стартувала президентська виборча кампанія. Протягом січня 2019-го кандидати розгорнули активну агітаційну діяльність, яка подекуди суперечить чинному законодавству — запевняють представники громадської організації «Опора». У активістів виникли зауваження щодо обладнання місць для проведення політичної агітації. Ознаки порушення виявили у Запоріжжі, Вільнянську, Василівці, Енергодарі та Кам’янка-Дніпровці.

Згідно з Законом України «Про вибори Президента України» зразки зовнішньої агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника. Наразі з двадцяти шести зареєстрованих кандидатів у президенти, у матеріалах передвиборчої агітації одинадцятьох з них виявлено порушення. Також представники «Опори» нагадали, що в межах зміни місця голосування внутрішньо переміщені особи теж матимуть змогу віддати свій голос на виборах президента України, якщо пройдуть відповідну процедуру реєстрації. За тією ж схемою, за наявності необхідних документів, проголосувати зможуть і трудові мігранти, а також громадяни, які в день виборів президента України знаходитимуться не за місцем реєстрації.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pravila-agitatsiyi-pro-porushennya-na-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top