Правоохоронці розповіли обставини розслідування та вбивста викладача ЗНУ

Сьогодні, 11 червня у Запоріжжі відбулася пресконференція, правоохоронці сповістили про хід розслідування вбивства професора Інженерної академії Луайя Файсал Муца. На заході також були журналісти Forpost.

З нового, що можна відзначити — по основному підозрюваному — мешканцю Туніса, розслідування завершено, справу готові передавати до суду. До вбивства також були причетні й інші особи, їх участь наразі розслідують.

Спікери ще раз підтвердили, що до зникнення професора причетний правоохоронець, власне саме дзвінок від нього надійшов пану Луайю. Викладача, який є носієм арабської мови, просили надати послуги з перекладу у справі, яку начебто розслідує поліція. По нього обіцяли надіслати автомобіль і виконали обіцянку. Викладач сів у авто, яке прислав поліцейський, далі зник. Чоловіка утримували декілька місяців, застосовували до нього тортури, на пресконференції повідомили — катували з метою вимагання коштів.

На прохання журналіста Forpost уточнити час смерті викладача, спікери пресконференції послалися таємницю розслідування й інформації не надали. Також ми запитали чи правда, що основний підозрюваний на час вбивства викладача був за ґратами, правоохоронці інформацію заперечили.

Ми недарма запитали чи був тунісець за ґратами на час вбивства, бо ж з наявної у нас інформації наказ про вбивство чоловік віддав уже з СІЗО.

Источник: https://forpost.media/proisshestviya/pravookhorontsi-rozpovily-obstavyny-rozsliduvannia-ta-vbyvsta-vykladacha-znu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top