Правоохоронці розшукали 8-річного мелітопольця, якого шукав батько

Правоохоронці встановили, що по закінченню занять в школі 8-річний хлопчик зателефонував рідним і повідомив, що їде маршруткою додому. Батько кілька годин чекав повернення сина, намагався йому додзвонитися, але все було марно. Тоді він звернувся за допомогою до працівників поліції.

Керівництво Мелітопольського відділу поліції на розшук молодого хлопчика привернуло ювенальних поліцейських і наряди швидкого реагування патрульної поліції.

Автомобільні патрулі відпрацювали територію від школи до місця проживання сім’ї зниклої дитини. В цей час ювенальним поліцейським вдалося встановити місцезнаходження хлопчика під час спілкування з друзями і однокласниками. Школяр зізнався поліцейським, що він загрався з друзями.

Поліцейські доставили хлопця до Мелітопольського відділ поліції, провели з ним профілактичну бесіду і передали батькові. Злочинів або правопорушень по відношенню до дитини скоєно не було.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pravoohoronci-rozshukali-8-richnogo-melitopolcja-jakogo-shukav-batko/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pravoohoronci-rozshukali-8-richnogo-melitopolcja-jakogo-shukav-batko

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top