Предпринимателям, которые потеряли доход, предложили пойти работать в больницы

Больницам не хватает рабочих рук, а предпринимателям — заработка

В Украине с каждым днем растет уровень заболеваемости коронавирусом. Количество новых случаев за сутки перевалило за 12 тысяч. Вместе с количеством заболевших растет и нагрузка на больницы. Медучреждения не справляются с наплывом пациентов, стационары переполнены.

Чтобы разорвать цепочку заболеваемости, в Украине ввели карантин выходного дня. Он может сильно ударить по экономике, но, как считают в Минздраве, снизить нагрузку на медиков.

— Жодна, навіть найрозвиненіша, економіка світу не справляється з COVID-19. Тому кожна країна вибирає шляхи подолання передачі вірусу від однієї людини до іншої, зокрема запровадженням обмежувальних заходів. Ми ж обираємо такий варіант карантину, який не вб’є нашу хронічно хвору економіку. Ми розуміємо, що якщо не буде працювати економіка, то не зможуть працювати і наші лікарні. Ми знаємо і розуміємо, що вкрай важливо втримати найбільш бюджетоутворюючі підприємства, критичну інфраструктуру. Але основною метою запровадження карантину вихідного дня є зниження навантаження на медичну систему, — отметила заместитель министра здравоохранения Украины Ирина Микичак во время брифинга.

Замминистра также вспомнила о протестах предпринимателей и отказе мэров некоторых городов вводить карантин выходного дня. Отметим, что карантин выходного дня проигнорировали в Днепре, Львове, Черкассах, Одессе, Ивано-Франковске, Житомире, Луцке и Тернополе. Такие действия будут расцениваться как нарушения закона.

— Зараз ми отримали паради противників карантину вихідного дня і непокору певних міських голів. В кожному з цих міст, на превеликий жаль, впродовж усієї епідемії величезна кількість невирішених проблем. Обираючи міських голів, ми, громадяни України, наділяємо їх обов’язком приймати рішення для розвитку міст і для захисту кожного з нас. Тому той міський голова, який не виконує урядових рішень щодо карантину, порушує закон України і ставить під загрозу життя і здоров’я громадян, — отметила Ирина Микичак.

Предпринимателям, которые жалуются на потерю доходов и работы, предложили работу в больницах. Это может решить проблему нехватки рабочих рук в больницах.

— Ми, медики, пропонуємо малому бізнесу перетворювати проблеми у нові можливості. Ми пропонуємо оглянутися навколо себе і знайти інші види доходу. Під час карантину можна заробляти з дому онлайн, надаючи дистанційні послуги. А наші лікарні радо нададуть тимчасові робочі місця усім малим підприємцям, які зараз у вимушеному простої. Лікарням і центрам екстреної медичної допомоги дуже потрібні сильні і здорові робочі руки. Це економісти, бухгалтери, санітари, техніки, працівники пральні і кухні, електрики, водії, сторожі, вахтери і різноробочі, — обратилась к украинцам Ирина Микичак.

Детальнее об ограничениях карантина выходного дня читайте по ссылке.

Читайте также: Какие кинотеатры в Запорожье открылись после карантина выходного дня

Сообщение Предпринимателям, которые потеряли доход, предложили пойти работать в больницы появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/predprinimatelyam-kotoryie-poteryali-dohod-predlozhili-poyti-rabotat-v-bolnitsyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top