Представник очільника країни розповів чому українцям не варто сподіватись на зниження тарифів на електроенергію (Відео)

Скріншот з відео

Обіцянки, обіцянками, а в реальному житті все виходить інакше, особливо якщо це стосується політики. Незабаром, здорожчання електроенергії українцям не уникнути. Про це натякнув представник шостого Президента Володимира Зеленського в Кабмінеті Міністрів Андрій Герус.

Під час прямого ефіру поговорили з журналістами про тарифи, зокрема, чи є підстави для зниження цін абонентам, які споживають газ, електроенергію, опалення й т.і. Чиновнику нагадали, що Зеленський неодноразово шпиняв свого опонента (п’ятого Президента України Петра Порошенка) за високі розцінки на ті, чи інші послуги. Наразі ж про проблему в АП замовчують.

Андрій Герус зазначив, що не все так просто. З першого липня, згідно з законом «Про ринок електроенергії», держава втрачає можливість здійснювати регулювання виробників електроенергії. На ринку зараз прослідковується монополія: ДТЕК та «Енергоатом», матимуть право на свій розсуд впливати на ціни для населення. Тож на послаблення «пасків» не варто сподіватись.

«Зеленський на пряму ніде не обіцяв знижувати тарифи, хоча ми все розуміємо й він розуміє, що це є проблемою. Якщо подивитись, що саме говорив Зеленський у відео про тарифи, то там він заявляв про необхідність збільшення видобутку газу, інвестування в розвиток експорту. Тоді ціна на газ у нашій країні впаде на 20-30%, а можливо й більше», – зазначає Герус.

Принаймні на блакитне паливо обіцяють знизити тарифи, однак зважаючи на досвід, будемо чекати дій.

Источник: https://forpost.media/novosti/predstavnik-ochilnika-kraini-rozpoviv-chomu-ukraincjam-ne-varto-spodivatis-na-znizhennja-tarifiv-na-elektroenergiju-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top