Представники більшості фракцій в облраді підтримали ініціативу ЄС звернутись до влади з вимогою припинити переслідування патріотів

Вчора на сесії облради депутати розглядали проект «Європейської Солідарності» про звернення до влади з вимогою створити ТСК з розслідування у справі вбивства Павла Шеремета та змінити запобіжний захід незаконно засудженим патріотам.

Окрім депутатів від “ЄС” за звернення проголосували представники майже всіх фракцій – 31 депутат, однак голосів для прийняття рішення все одно не вистачило.

Автор проекту – голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив: факт, що звернення підтримало більше третини депутатів вже можна вважати  кращим результатом з можливих, враховуючи розстановку сил в облраді.

«Відверто кажучи, я і не дуже очікував на позитивний результат, бо в обласній раді влада знаходиться в руках у “слуг”, а найбільш чисельною фракцією є проросійська ОПЗЖ, – коментує Ігор Артюшенко, –   І тому сподіватись, що ці політичні сили та їм подібні виступатимуть проти переслідування ветеранів, волонтерів та патріотів було б дивно.

Бо «слуги» вимушені покривати замовлені владою кримінальні справи та захищати Зеленського, який сам і напризначав винними Антоненка, Кузьменко та Дугарь.

А для ОПЗЖ взагалі все українське є чужим та неприйнятним.

Тому факт, що звернення підтримало більше третини депутатів я вже вважаю кращим результатом з можливих, бо за це рішення голосували не тільки всі присутні депутати від фракції «Європейська Солідарність», але й депутати від інших фракцій.

«Слуга народу» – 9 голосів “ЗА”,

«Єднання» – 5 голосів “ЗА”,

«За майбутнє» – 5 голосів “ЗА”,

ВО «Батьківщина» – 2 голоси “ЗА”,

«Опозиційний блок» – 1 голос “ЗА”.

Жодного голосу не дала тільки фракція ОПЗЖ, що вкотре доводить їхню антиукраїнську сутність», – зазначив депутат.

Ігор Артюшенко подякував депутатам з інших фракцій за підтримку  українських патріотів, яких переслідує влада.

«Я дякую всім колегам з інших фракцій, які підтримали це звернення – ви поставили вимогу справедливості та боротьби за права і свободи громадян вище за політичні вказівки та партійні прапори.

Дякую і рідній фракції “ЄС” за нашу одностайність і принциповість.

В часи, коли головним інструментом влади є політичні репресії, дуже важливо тримати тверду позицію. Бо завтра на місці незаконно засуджених патріотів може опинитись кожен українець, незалежно від партійних переконань», – наголосив Ігор Артюшенко.

Сообщение Представники більшості фракцій в облраді підтримали ініціативу ЄС звернутись до влади з вимогою припинити переслідування патріотів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/predstavniki-bilshosti-frakcij-v-oblradi-pidtrimali-iniciativu-ies-zvernutis-do-vladi-z-vimogoju-pripiniti-peresliduvannja-patriotiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top