Представники місцевого самоврядування Запорізької області заявляють про незаконність узурпації влади в Запорізькій облраді Віталієм Боговіним

Цього тижня в низці місцевих рад Запорізької області відбулись сесії, під час яких представники місцевого самоврядування підтримали звернення фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді і висловили свою реакцію щодо подій в облраді 15 грудня.

Майже повним складом депутати Мелітопольської міської ради на чолі з міським головою Іваном Федоровим проголосували за направлення звернення до президента України, Голови Верховної Ради, Міністра внутрішніх справ, Голови служби безпеки, в. о. директора Державного Бюро Розслідувань, в якому засудили ганебне силове захоплення влади Боговіним В.В. у Запорізькій обласній раді.

В зверненні вони заявили про неприпустимість подій в Запорізькій обласній раді 15 грудня 2020 р, засудили спробу узурпації влади та висловили обурення діям представників партій «Слуга Народу», «Опозиційний блок», «Батьківщина» та «Єднання».

Фото: Ria-M

Захоплення влади Віталієм Боговіним публічно засудили більшість депутатів і в Бердянську. На сесії міської ради прийняли рішення направити звернення до керівництва країни , Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б., голови Служби безпеки України Баканова І. Г., в.о. директора ДБР Сухачова О.О з вимогами негайно вжити заходів по припиненню незаконного захоплення влади головою Запорізької обласної державної адміністрації, депутатом Запорізької обласної ради Віталієм Боговіним.

Подібні звернення були прийняті більшістю депутатів на сесії Приморської міської, Бердянської районної рад та будуть винесені на порядок денний на сесіях місцевих рад, які відбудуться найближчим часом.

«16 грудня фракція «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді направила відкрите звернення лідерам місцевого самоврядування з проханням надати публічну оцінку подіям в Запорізькій обласній раді та на найближчій сесії заявити про незаконність і недопустимість подій в Запорізькій обласній раді, – коментує голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко,

– Але я впевнений, що і без звернення в місцевих радах все одно б вимагали притягнути до відповідальності Боговіна з його сателітами.

Тому що те беззаконня і хаос, який влаштували в обласній раді, не може залишати байдужим. Тому що від особистих амбіцій окремих осіб і жаги отримати владу будь-якими методами страждає вся область.

Вчора Віталій Боговін з оточенням не тільки проігнорували законну сесію обласної ради, але й намагались всіляко зірвати засідання, захопивши вже апарат обласної ради. А між тим на календарі 18 грудня – час приймати бюджет. На щастя, більшість депутатів обласної ради ставлять в пріоритет долю мільйонів мешканців області, вони готові працювати, і наразі обласна рада має кворум, щоб приймати необхідні рішення.

Проте ми все одно очікуємо адекватну реакцію правоохоронних і судових органів на кричущі події в Запорізькій обласній раді. Ініціатори захоплення влади мають бути притягнені до відповідальності», – наголосив Ігор Артюшенко.

Сообщение Представники місцевого самоврядування Запорізької області заявляють про незаконність узурпації влади в Запорізькій облраді Віталієм Боговіним появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/predstavniki-miscevogo-samovrjaduvannja-zaporizkoi-oblasti-zajavljajut-pro-nezakonnist-uzurpacii-vladi-v-zaporizkij-oblradi-vitaliiem-bogovinim.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top