Представники від «єдиної росії» їдуть до одного з сіл на Запоріжжі

Російські окупанти готуються до майбутніх фейкових виборів, які, нібито, мають відбутися вже у вересні цього року на тимчасово окупованих територіях.

Представники партії «єдина росія» розпочали підготовку з питань агітації перед так званими «виборами» на тимчасово окупованих територіях частини Запорізької області. Зокрема, до села Стульневе, яке знаходиться неподалік від Токмака, їдуть представники від «єдиної росії», повідомляє Генштаб ЗСУ.

«росія продовжує незаконну інтеграцію тимчасово захоплених територій України до свого суспільно-політичного простору. Так, в населеному пункті Стульневе Запорізької області, так окупанти розпочали підготовку з питань агітації перед так званими “виборами” на захоплених територіях у єдиний день голосування в росії 10 вересня. Передбачається прибуття представників від партії “єдина росія” для створення груп агітаторів та інформаторів з-поміж місцевих колаборантів», — йдеться у зведенні.

Зауважимо, що списки кандидатів на так звані вибори затвердили 2 серпня на конференції, який очолює гауляйтер євген балицький, другим номером йде галина данильченко, а третім у списку став володимир рогов.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/predstavnyky-vid-iedynoi-rosii-idut-do-odnoho-z-sil-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top