Представники запорізької влади ознайомилися з роботою «Солдатського привалу»

У 2015 році в Запоріжжі свої двері відчинив «Солдатський привал» –  волонтерський центр, що об‘єднав сотні благодійників з усіх куточків світу. Мета одна: щоб подолавши тисячі кілометрів потрібна допомога була передана нашим захисникам на фронт. 

«Солдатський привал» створили волонтери за сприяння обласної влади та Дніпровського відділення Укрзалізниці для того, щоб військові, які їдуть з фронту чи на фронт через Запоріжжя, мали де перепочити. Згодом «Солдатський привал» став осередком волонтерської допомоги всієї Запорізької області та набув міцних дружніх зв’язків з волонтерськими організаціями по всій Україні та у різних куточках світу.

Волонтерський центр «Солдатський привал» відвідали голова Запорізької ОДА Іван Федоров та секретар міської ради Регіна Харченко. Керівниця громадської організації «Волонтерський центр «Солдатський привал» та засновниця унікального закладу для військових Галина Гончаренко показала представникам обласної та міської влади, як у них все облаштовано та розповіла про особливості роботи.

За словами Галини Гончаренко, «Солдатський привал» працює у цілодобовому режимі. Гості центру можуть відпочити у двомісних кімнатах, поласувати домашніми стравами, помитися, попрати одяг, отримати професійну допомогу військового психолога тощо. photo_5318998958518950980_y.jpg

З початку своєї роботи волонтерський центр прийняв 15 160 гостей. І це не лише військовослужбовці ЗСУ, НГУ, Прикордонної служби та різних добровольчих батальйонів. Двері «Солдатського привалу» завжди відкриті й для волонтерів, капеланів, родин поранених або загиблих бійців та журналістів, які їдуть з фронту чи на фронт.

Іван Федоров та Регіна Харченко подякували Галині Гончаренко та всій команді «Солдатського привалу» за їхню роботу та зазначили, що сумісними зусиллями обласної й міської влади сприятимуть подальшому розвитку волонтерського центру.

Нагадаємо, у жовтні минулого року депутатка Запорізької міськради від партії «Європейська Солідарність» Галина Гончаренко була нагороджена відзнакою «Хрест громадянських заслуг» за активну благодійну і гуманітарну діяльність та вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку волонтерського руху.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/predstavnyky-zaporizkoi-vlady-oznayomylysia-z-robotoiu-soldatskoho-pryvalu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top