Президент Асоціації національних меншин Запорізької області зробив заяву про зрадників

У Мелітополі на співпрацю з ворогом пішла голова українсько-польського товариства «Полонія»

Як повідомляє РИА-Мелитополь в телеграм каналі, голова українсько-польського товариства «Полонія» у Мелітополі Наталія Козерятська серйозно зіпсувала імідж Польщі.

Козерятська

— Ця країна одна із перших підставила плече Україні у російсько-українській війні. З 24 лютого ця країна прийняла близько 3 мільйонів біженців із України. Щодня Польща відправляє до нашої країни близько 100 вантажівок із різною допомогою.

В основному це ліки, одяг, засоби гігієни, продукти тривалого зберігання, спальники, каремати, протипожежне обладнання, вогнегасники.

А ось людина, яка представляє цю країну в Мелітополі, подалася до колаборнатів. Наталя Козерятська потрапила до списку симпатиків “русского мира”. І навіть засвітилася на федеральних каналах Росії.

книги

Окупанти з колаборантами вирішили денацифікувати центральну бібліотеку ім. Лермонтова та винесли з приміщень усі підручники історії України. А вчора завезли з 1,5 тонни книг російською мовою – здебільшого це історія періоду Другої світової війни у ​​збоченій інтерпретації рашистів. Ці книги стануть підручниками для мелітопольських школярів із 1 вересня.

Головним поціновувачем і коментатором затребуваної у орків літератури виступив начальник департаменту культури і спорту Андрій Бойка, який зсучився. Традиційно, пихкаючи і заїкаючись, він таврував Україну, яка, як він висловився, героїзувала нацистів у дитячих садках і школах.

Козерятська

Найцікавіше, що поки колишній директор спортшколи Бойка лив бруд на Україну, за його спиною стояли волонтери, які займалися розбиранням пропагандистської літератури.

Серед них і голова українсько-польського товариства «Полонія» у Мелітополі Наталія Козерятська. Вона також розбирала підручники із «правильною» історією від окупаційної влади.

У Запорізькій обласній військовій адміністрації на цей ганебний вчинок мелітопольської колаборантки наразі не відреагували. Фотодокази надіслані директору департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької військової адміністрації Владиславу Мороко.

Сподіваємось, у Консульстві Польщі відреагують на такі подвійні стандарти пані Козерятської, яка ганьбить не лише громаду Мелітополя” — написав РИА-Мелитополь.

Козерятська

На цей ганебний факт уже відреагувала Асоціація національних меншин Запорізької області. Президент Асоціації Науфаль Хамдані виступив з заявою у зв’язку з появою колаборантів серед керівників національно-культурних товариств на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Хамдані Науфаль

«Дорогі мої земляки! Запоріжці! Багатонаціональні Українці!

У той час, коли на славній і багатостраждальній українській землі точаться запеклі бої, рашисти вбивають не тільки солдат, але й жінок, стареньких людей і дітей, «мілітаризують» школи, лікарні, дитсадки, ми стараємося об’єднатися, стати ще міцнішою родиною, яка здатна здолати і вигнати ворога з нашого дому! І ми це обов’язково зробимо!!!

Однак, на превеликий жаль, між нас ходять вороги, які разом з нами «їли з однієї української тарілки», ходили українськими стежками, брали щастя в України…

А сьогодні вони легко перекинулися на бік ворога — на бік убивці, гвалтівника й окупанта! Чесно кажучи, важко підібрати слова для таких (не)людей! Що у вас в головах, зрадники? Що у ваших серцях? Що відчуваєте ви, «цілуючи руки», по лікоть у крові українців???

На жаль, зрадники є… На щастя, їх одиниці… Я хочу запевнити, і всі ми в це віримо: добро переможе над злом, світло переможе над темрявою, Україна переможе!

Ми знову зберемося великою запорізькою родиною, коли наші славні герої ЗСУ звільнять ВСІ окуповані зараз території! Там замайоріють українські прапори, і гордо здійметься Герб України!

Та сподіваюся, що зрадники України навіки залишать нашу землю, підуть вслід за своїми друзями-окупантами, яким продалися за «руський мир».

Ми ж сьогодні єдині і сильні! Тільки відкрилися очі на тих, кого вважали своїми, людяними, порядними і чесними, і в тому помилялися.

На жаль… Не звертаємо на них ніякої уваги. Але й бачити їх з нами не бажаємо!

Зрадників хай Бог осудить і народ вирішить, що з ними робити після Перемоги. А Перемога вже близько, шановні!!!

Слава багатонаціональній Україні і нашим Збройним Силам!» — написав Науфаль Хамдані.

Фото: РИА-Мелитополь

Читайте також: Запорожців попросили донести правду до родичів та друзів на окупованих територіях

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Президент Асоціації національних меншин Запорізької області зробив заяву про зрадників появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/prezident-asotsiatsiyi-natsionalnih-menshin-zaporizkoyi-oblasti-zrobiv-zayavu-pro-zradnikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top