Президент пообіцяв вирішити питання, яке майже 15 років не дає спокою запоріжцям


Петро Порошенко пообіцяв довести до кінця будівництво найвідомішої недобудови в Запоріжжі – мостів.

Вчора, 27 лютого, в Запоріжжі відбулася Рада регіонального розвитку, на якій були присутні представники місцевої та обласної ради, депутати, підприємці, активісти та керівники правоохоронних органів. Очолов Раду Президент України Петро Порошенко, повідомляють журналісти Forpost.

В ході засідання голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль відзвітував Головнокомандуючому про події в області. Губернатор також нагадав Президенту про проблеми з фінансуванням запорізьких мостів через річку Дніпро, які не можуть добудувати вже майже 15 років. Костянтин Іванович попросив Петра Олексійовича передбачити фінансування недобудови в держбюджеті на 2020 рік.

Петро Порошенко повідомив, що знає про болюче питання мешканців нашого міста і зазначив, що мости обов’язково будуть добудовані.

“Міст через річку Дніпро в Запоріжжі має бути закінчений! Я знаю, яка це важлива проблема для міста і обіцяю, що спільними зусиллями ми разом це зробимо!”,-прокоментував Глава держави.

Поки невідомо скільки грошей потрібно для завершення будівництва, однак, за попередніми розрахунками чиновників з Мінінфраструктури, – загальна кошторисна вартість всього проекту становила понад 5 мільярдів гривень.

Читайте також: Енергетичний безвіз для України: у Запорізькій області почала роботу потужна вітроелектростанція

Источник: https://forpost.media/novosti/prezident-poobicjav-virishiti-pitannja-jake-majzhe-15-rokiv-ne-daie-spokoju-zaporizhcjam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top