Президент привезе з форуму в Давосі вигідні для України контракти

Раз на рік, під час проведення Всесвітнього економічного форуму,  швейцарський Давос стає центром скупчення світової еліти. Політики, бізнесмени, економісти та меценати світового рівня з’їжджаються на форум, щоб обговорити актуальні виклики та провести важливі неформальні зустрічі.

Підсумок цьогорічного форуму для України – норвежці, французи та ЄБРР вирішили вкластися в крупний енергетичний проект, і ще низка інвесторів влили свої кошти в спеціальний інвестиційний фонд. Станом на сьогодні в ньому вже понад двісті мільйонів доларів. Ці гроші підуть на реалізацію економічних проектів.

Коментуючи вигідні угоди, Президент України Петро Порошенко зазначив, що лише розвиток економіки, а не порожні обіцянки, зможуть реально збільшити доходи українців за наступні кілька років.

За два дні у Швейцарії Президент зустрівся з керівництвом Китаю, Німеччини, Бразилії, Польщі, Швейцарії, Іспанії, Хорватії, Литви, Бельгії, Вірменії та ще з добрим десятком очільників впливових міжнародних організацій, взяти участь в кількох міжнародних платформах.

Окрім економічних питань учасники форуму підняли тему російської агресії. Петро Порошенко підкреслив, що Україна погодиться на мир, оснований лише на національних інтересах і міжнародному праві.

– Моя позиція як Президента – ніколи не проявляти милосердя до агресора. Ми були милосердні – і це принесло лише один результат: Радянський союз. Україна не буде слугою нікому – інакше вона не виживе як суверенна незалежна держава, – наголосив Президент.

Глава держави підкреслив, що наразі весь цивілізований світ підтримує Україну і розуміє, що агресія проти неї – виклик і для всіх.

Сообщение Президент привезе з форуму в Давосі вигідні для України контракти появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/prezident-priveze-z-forumu-v-davosi-vigidni-dlja-ukraini-kontrakti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top