Президент Словаччини запропонував провести «переговори» між РФ і Україною в Братиславі

Європейським політикам необхідно активізувати дипломатію для завершення війни в Україні, і в разі необхідності, мирні переговори можна буде провести в Братиславі.
Про це заявив президент Словаччини Петер Пеллегріні, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Topky.sk.

Він уточнив, що перед європейськими та словацькими політиками стоїть фундаментальне завдання щодо забезпечення миру в Україні.
І одразу ж додав, що в разі потреби запропонує для «мирних переговорів» і Братиславу, яка має, за його словами, досвід проведення подібного саміту.
«Давайте поговоримо про припинення вогню, про мирні сценарії, давайте активізовувати дипломатію і сприймати зброю як останній засіб», — сказав президент.

Позиція чиновників зі Словаччини щодо війни в Україні
Від самого початку Словаччина активно підтримувала Україну в її обороні від російської агресії та передавала військову допомогу для ЗСУ.
Однак потім до влади прийшов прем’єр-міністр Роберт Фіцо, який відмовився допомагати Україні зброєю і став частіше говорити про необхідність проводити «мирні переговори» з Росією.
А на початку квітня президентом Словаччини обрали соратника Фіцо Петера Пеллегріні, який також висловлюється за «дипломатичне вирішення» війни в Україні.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/267692/prezident-slovachchini-zaproponuvav-provesti-peregovori-mizh-rf-i-ukrainoju-v-bratislavi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top