Президент України нагородив орденом «За мужність ІІІ ступеня» випускника запорізького ліцею (ФОТО)

Нагородою відзначено випускника Запорізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»  Василя Огаренка.

«Кожен наш день, нашу можливість щоранку побачити схід сонця важко виборюють для нас наші захисники, серед яких і випускники нашого ліцею. Ми завжди чекаємо звістки від них, слідкуємо за успіхами і пишаємось кожним. Маємо привід і сьогодні. Указом президента України від 17.06.2022 року за особисту мужність та героїзм під час виконання військових завдань нашого випускника, Василя Огаренка, нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня», —  сказано у повідомленні. — Вдячні батькам за виховання справжнього воїна, за довіру і багаторічну підтримку. Василю, ми безмежно пишаємось тобою, твоєю мужністю, яку визнали і на державному рівні. Після ПЕРЕМОГИ чекаємо тебе в ліцеї, щоб обійняти, потиснути твою мужню руку, і маємо передати тобі подарунок з Морської академії Естонії», — йдеться у повідомленні ліцею на сторінці у Facebook. 

Подписывайтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/prezident-ukrayini-nagorodiv-ordenom-za-muzhnist-iii-stupenya-vipusknika-zaporizkogo-litseyu-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top