Президент зустрівся на передовій з бійцями та гарантував, що не дасть ворогам робити атаки на армію (фото, відео)


На передовій неспокійно – позиції українських військових за останні кілька діб обстрілювали кілька разів. Сьогодні на лінію зіткнення приїхав особисто Президент: поспілкувався з бійцями, вручив високі нагороди і пообіцяв – нікому не дасть робити атаки на армію, бо армія – гордість українського народу.

Менше ніж в кілометрі звідси – ворог. Ще вчора найближчі до цієї позиції прострілювали бойовики. Сьогодні – умовна тиша, яку кожної хвилини можуть перервати з тієї сторони. До бійців на передову приїхав Головнокомандувач – Президент Петро Порошенко. Він особисто привіз ордени і потиснув руку кожному бійцеві.

“За п’ять років ми створили справжню армію, якою може пишатися будь-яка країна Європи і світу. Вона вважається однією з найсильніших армій на континенті”, – наголосив Президент.

Петро Олексійович зазначив, що 79-а окрема десантно-штурмова бригада, яка займає позиції на лінії зіткнення на Приазов’ї, для нього – символ честі і мужності українських десантно-штурмових військ, символ нової української армії.

“Державні нагороди, які вчора під час візиту на передову вручив нашим хлопцям, – це визнання їх мужності та героїзму, проявлених упротидії російській агресії та захисті суверенітету та територіальної цілісності України”, – зазначив Глава держави.

Бійці робили з Президентом селфі та розповідали військові байки. Їхня варта не припиняється ні на хвилину, а жовто-блакитний прапор, що майорить над передовим опорником, добре видно з позиції контрольованих Росією бойовик.

Источник: https://forpost.media/novosti/prezident-zustrivsja-na-peredovij-z-bijcjami-ta-garantuvav-shho-ne-dast-vorogam-robiti-ataki-na-armiju-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top