Президентка Угорщини прибула на Закарпаття напередодні саміту Кримської платформи

Президентка Угорщини прибула на Закарпаття напередодні саміту Кримської платформи

КИЇВ. 22 серпня. УНН. У Закарпатську область прибула президентка Угорщини Каталіна Новак напередодні третього міжнародного саміту Кримської платформи, у якому візьме участь. Про це УНН повідомляє з посиланням на Закарпатську обласну державну адміністрацію. Цитата
«Напередодні третього Міжнародного саміту Кримської платформи з робочим візитом на Закарпаття прибула Президентка Угорщини Каталіна Новак», — ідеться в повідомленні.
Деталі
Повідомляється, що Новак зустрілася з керівництвом ОВА, облради, Берегова та району. Разом вони обговорили результати і перспективи посилення транскордонного співробітництва, зокрема й тих проєктів, які започаткували в умовах повномасштабного вторгнення рф.
Зазначається, що йдеться про гуманітарну підтримку, допомогу біженцям і вимушеним переселенцям у регіоні, організацію літнього відпочинку для українських дітей у різних куточках Угорщини, втілення спільних екологічних, освітніх, культурних та інших ініціатив.
«Ми цінуємо нашу роботу з партнерами щодо захисту українців, які через війну вимушено покинули рідні домівки. Вдячні Угорщині та її громадянам за надання гуманітарної допомоги нашій країні», – сказав в.о. голови ОВА Мирослав Білецький.
Насамкінець він також висловив сподівання, що успішна реалізація спільних проєктів сприятиме інвестиційному розвитку, соціально-економічному зростанню прикордонних регіонів обох країн.
«У межах візиту Каталіна Новак також зустрінеться з політичними, церковними та освітніми діячами угорської громади Закарпаття, з родиною полеглого захисника і дітьми багатодітних сімей. Після цього Глава сусідньої держави вирушить до столиці України, де на запрошення Президента України Володимира Зеленського візьме участь у третьому Міжнародному саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня», — зазначається в повідомленні.
Доповнення
Черговий саміт Кримської платформи відбудеться 23 серпня. На зустріч лідерів запросили, зокрема, прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте.

Джерело:
УНН

Теги: Україна, Угорщина, Ужгород та Закарпаття, Кримська платформа

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/259726/prezidentka-ugorshhini-pribula-na-zakarpattja-naperedodni-samitu-krimskoi-platformi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top