При собі зброя: на Запоріжжі розшукують підозрюваного у вчиненні вбивства

У місті Первомайськ Миколаївської області у лютому 2016 року стався резонансний злочин. Біля готелю впритул застрелили 35-річну жінку. Вбивця стріляв на ураження: цілився у голову та груди. На місці злочину правоохоронці виявили 8 гільз.

У вбивстві підозрюють колишнього співмешканця жінки – жителя Мелітополя. Чоловік офіційно зареєстрований саме у Мелітополі. У Запорізькій області проживають також його батьки і сестра.

Після скоєння злочину підозрюваний зник і всі зусилля встановити його місцезнаходження виявилися марними. У даний час він оголошений в міжнародний розшук.

У поліцейських є всі підстави вважати, що чоловік підтримує відносини з родичами і може ховатися в Запорізькій області. Крім того, у розшукуваного може бути при собі зброя.

Поліцейські звертаються до всіх, кому відоме місцезнаходження 39-річного Олександра Костецього та просять звернутися за такими контактами: (05161)7-52-02, 102. e-mail: [email protected]

Прикмети підозрюваного: чоловік середньої статури, зростом приблизно 175-180 см., волосся темного кольору, очі карі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizhzhi-rozshukujut-pidozrjuvanogo-u-vchinenni-rezonansnogo-vbivstva-zhinki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizhzhi-rozshukujut-pidozrjuvanogo-u-vchinenni-rezonansnogo-vbivstva-zhinki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top