Прийом повторних заявок від біженців на виплати триватиме до 1 жовтня

Всі внутрішні переселенці (біженці від російського терору), які намагалися оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок Дія, але не отримали її, мають можливість все ж таки отримати належну фінансову підтримку.

Як повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, для отримання допомоги потрібно до 1 жовтня цього року прийти особисто до органу соцзахисту та написати ще одну заяву. Або ж надіслати таку заяву поштою.

При цьому треба зазначити, зокрема номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) або персональних даних одержувача, та підтвердити факт подання через Дію попередньої заяви, що була ще навесні (наприклад скріншот). Протягом 10 днів з надходження заяви буде призначена допомога.

Якщо у вас виникають питання щодо виплат або проблеми з ними, звертайтесь до Мінреінтеграції за номерами: 15-48 – цілодобова гаряча лінія з кризових питань; +38 (096) 078 84 33 – гаряча лінія для дзвінків з-за кордону та з ТОТ, WhatsApp/ Telegram/Viber; +38 (066) 813 62 39 – гаряча лінія Уповноваженого з питань ВПО. . У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/proisshestviya/pryyom-povtornykh-zaiavok-vid-bizhentsiv-na-vyplaty-tryvatyme-do-1-zhovtnia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top