ПриватБанк блокує рахунки за невеликі перекази: що відбувається

ПриватБанк може тимчасово заблокувати доступ до рахунку при здійсненні переказів на кілька тисяч гривень, проте це робиться з метою забезпечення безпеки клієнтів та захисту від шахраїв.

Про це пише «Акцент», посилаючись на відгук клієнта, опублікований на порталі Мінфін, а також на відповідь представника банку.

У своєму відгуку клієнт висловив незадоволення тим, чому штучний інтелект ПриватБанку обрав саме його переказ. Він стверджує, що переказав 3200 гривень на картку іншої особи, після чого картки були заблоковані. Дівчина-оператор, з якою він зв’язався, назвала всі його дані, але це не сприяло розблокуванню доступу до Приват24. Тепер чоловікові доведеться відвідати відділення банку для відновлення доступу.

У відповіді ПриватБанк підкреслив, що дана процедура спрямована на боротьбу з шахрайством. Вони закликали клієнта проявити терпіння та розуміння, пояснивши, що операція верифікації необхідна для вирішення питання щодо безпеки. Також банк запропонував звернутися до онлайн-чату на офіційному сайті (pb.ua/chat) для вирішення питання, підкресливши, що їхні оператори доступні цілодобово і готові допомогти. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/privatbank-blokuye-rahunki-za-neveliki-perekazi-shho-vidbuvayetsya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top