ПриватБанк значно змінив правила обміну доларів: подробиці

Популярний банк України змінив правила обміну доларів Наразі значно зношені чи пошкоджені купюри іноземної валюти, включаючи долари, почали обмінювати у всіх відділеннях ПриватБанку за принципом інкасо. Тобто, за додаткову плату.

Про це повідомляє «Акцент».

У банку пояснили, що зафіксували на рівні 10% суми обміну. Також у касі можуть попросити сплатити перевірку купюри на справжність. Однак ця процедура проводиться тільки у випадках, коли відразу не зрозуміло чи купюра.

Вартість послуги складає 50 копійок за купюру. Але щонайменше сто гривень.Отримані після обміну гроші зарахують до валютної картки клієнта. Вона може бути віртуальною.

Комісія у 10% означає, що за обмін грошей банк забере собі десяту частину від суми. Тобто, при обміні 500 доларів 50 доведеться віддати банку.

А ось щодо перевірки банкнот на справжність, то тут дещо складніше:

якщо вам потрібно перевірити одну банкноту, то доведеться сплатити сто гривень;за перевірку 200 банкнот теж потрібно буде сплатити сто гривень, тобто 50 копійок * 200 банкнот = 100 гривень. Починаючи з 201 купюри, потрібно буде доплатити до 50 копійок.

На інкасо приймають пошкоджені банкноти:

розірвані чи розрізані на частини; із пошкодженими елементами дизайну та захисту (відсутні цифрові або текстові позначення номіналу, зображення на портреті, оптичні елементи захисту, захисні стрічки);змінено початковий колір паперу та/або зображень.
У решті випадків купюри повинні приймати без додаткової плати

Нагадаємо, що Нацбанк зняв обмеження на суму купівлі доларів. Причому як у банках, так і в обмінниках. Нові правила діють із першого грудня 2023 року. Раніше можна було купити лише певну суму, оскільки були серйозні обмеження. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У 2024 році зміниться порядок виплат для ВПО Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/privatbank-znachno-zminiv-pravila-obminu-dolariv-podrobitsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top