Призначено евакуаційні потяги з Запоріжжя на 2 травня

Укрзалізниця опублікувала графік відправлення поїздів із Запоріжжя 2 травня 2022 року. До переліку потягів з Запоріжжя на сьогодні додали маршрут до Івано-Франківська, але прибрали рейс до Ковеля (Волинська область).

11:30 — 219/220       Запоріжжя-1 — Львів (безкоштовний)

12:20 — 120/119      Запоріжжя-1 — Львів

14:45 — 6/5             Запоріжжя-1 — Івано-Франківськ

19:17 — 86/85         Запоріжжя-1 — Львів

21:38 — 38/37         Запоріжжя-1 — Київ-Пас.

«Стежте за офіційними каналами Укрзалізниці та оголошеннями на вокзалах», — повідомили в Укрзалізниці.

Укрзалізниця надає пріоритет при посадці на евакуаційні поїзди дітям, жінкам і людям похилого віку.

На кожному вокзалі працюють волонтери: до них можна звернутися по допомогу у таких питаннях, як: ліки, вода, їжа, одяг або інше…

Як вже повідомляв «Форпост», у Запорізькій міській раді зареєстрований проєкт рішення щодо позбавлення звання «Почесного громадянина міста Запоріжжя» російського космонавта та героя рф Олега Скрипочки.

Олег у радянські часи навчався у Запоріжжі (в 1987 році закінчив школу №28 Запоріжжя) і тому тодішні підлабузники з міськради (2011 році — розквіт регіоналів) присвоїли йому почесне звання.

У проекті рішення міськради скасування звання обґрунтовано «відсутністю дій щодо піднесення статусу міста Запоріжжя у світі». Але насправді ця ініціатива виникла у зв’язку з тим, що нещодавно космонавт отримав російську винагороду особисто від Путіна.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Запорізької області продовжується терористично-насильницькі дії з боку російських злочинців щодо цивільного населення. Такі дії заохочуються їхнім військовим командуванням, повідомляє Штаб оборони Запорізького краю.

Так, з села Орлянське Василівського району надійшло повідомлення від місцевої жительки про те, що до її будинку увірвалися російські злочинці, в результаті чого однин із них її згвалтував. Источник: https://forpost.media/vijna/pryznacheno-evakuatsiyni-potiahy-z-zaporizhzhia-na-2-travnia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top