Проблеми з водовідведенням у Дніпрорудному: як пройшла перевірка екокомісії

Займатися проблемами водовідведення у Дніпрорудному почали зо десять років тому. Коштом місцевого бюджету та за підтримки Запорізького залізорудного комбінату. Цьогоріч фінансування на реконструкцію каналізаційної системи виділили на сесії обласної ради.

Наразі члени профільній комісії обласної ради разом з активістами платформи “Еко-край” тримають на контролі роботу підрядної компанії.

“Тут роботи, ми бачимо, що підрядник веде, поки ми бачимо, сумлінно. Ми природно будемо на контролі це все тримати, будемо приїжджати. І хочемо, коли будуть в експлуатацію будуть вводити це все, ми хочемо знову ж комісією приїхати, подивитися все своїми очима. Переконатися, що гроші обласної ради, гроші громадян, які платять податки, щоб вони йшли за призначенням”, – зазначив депутат Запорізької облради, секретар постійної комісії з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування Запорізької облради Олександр Білий.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/problemi-z-vodovidvedennjam-u-dniprorudnomu-jak-projshla-perevirka-ekokomisii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=problemi-z-vodovidvedennjam-u-dniprorudnomu-jak-projshla-perevirka-ekokomisii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top