Продавали імпортні ліки та помідори: на Запоріжжі викрили схему на 3,7 млн

Підприємство, яке реалізовувало імпортні ліки різко почало купувати помідори, а продавати електрообладнання. Пізніше з’ясувалось, що завдяки шахрайській схемі, керівництво ухилилось від податків сумі в 3,7 млн гривень.

Про це повідомляє прес-центр ДПС у Запорізькій області.

Податкова служба зацікавилась підприємством через підозрілу активність. Так, підприємство змінило керівника, засновника та місце реєстрації, “переїхавши” з Київщини до Запоріжжя.

До зазначених змін ТОВ “Є” імпортувало і продавало ліки. Лише за останні 12 місяців до бюджету було сплачено 2,3 мільйона гривень податку на додану вартість, що надавало можливість безперешкодно реєструвати податкові накладні в єдиному реєстрі.

Однак з приходом нового керівництва – різко почало торгувати помідорами, олією, прутками, а також надавати електромонтажні послуги. Більшість з цього продавалось відбувався без фактичної закупівлі. Як з’ясувалося, ТОВ “Є” за юридичною адресою не знаходилося. Натомість у липні воно зареєструвало у ЄРПН податкові накладні на суму ПДВ 5,2 мільйона гривень.

В результаті відпрацювання платнику анулювали свідоцтво ПДВ. Схему ухилення від оподаткування на загальну суму 3,7 мільйона гривень припинено. Крім того, у серпні за матеріалами слідчих ГУ ДФС у Запорізькій області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст. 205-1 КК України.

Сообщение Продавали імпортні ліки та помідори: на Запоріжжі викрили схему на 3,7 млн появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/prodavali-importni-liki-ta-pomidori-na-zaporizhzhi-vikrili-shemu-na-3-7-mln.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top