Професор ЗНУ продовжує їздити з порушеннями правил дорожнього руху (відео)

Професор кафедри прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ продовжує порушувати ПДР незважаючи на штрафи правоохоронців.

Вулицями Запоріжжя їздить срібляста Toyota Celica, з державним номером АР 0033 ВМ, яка регулярно порушує правила дорожнього руху. Відомо, що водієм автомобіля є професор кафедри прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ Куріс Юрій Володимирович.

Мешканці Запоріжжя неодноразово ставали свідками порушень ПДР водієм і навіть зробили з цього приводу цілу відеопідбірку з 2017 року. Протягом трьох років чоловік продовжує їздити на червоне світло, регулярно повертає на заборонений сигнал світлофора, створюючи аварійні ситуації, та об’їжджає людей на пішохідному переході.

Чергове порушення днями зафіксував один з водіїв міста. Так на відео видно, що Куріс незважає на зауваження правоохоронців та містян, і продовжує керувати автомобілем за власними правилами. Чоловік повернув ліворуч без ввімкнення світлового сигналу (повороту). Водій, який їхав ззаду, не рухався на великій швидкості та вчасно встиг загальмувати. В іншому випадку – аварії було б не уникнути.

Відео опублікували в Telegram-каналі its_zp

Нагадаємо, з березня 2015 р. Юрій Куріс працював професором кафедри металургії чорних металів. У 2016 обіймав посаду декана металургійного факультету у Запорізькій державній інженерній академії. Має звання доктора технічних наук, професора, академіка Академії інженерних наук України. Окрім того він є лауреатом Премії Кабінету Міністрів України. В даний момент працює професором на кафедрі прикладної екології та охорони праці в Інженерному інституті ЗНУ.

У 2015 році Юрій Куріс був кандидатом у депутати по 57-му округу Ленінського (нині Дніпровського) району Запоріжжя. Був закріплений на територіальному виборчому окрузі за партією “Справедливість”.

На 40-річного порушника правоохоронці двічі складали протоколи за порушення правил дорожнього руху в 2017 та 2019 роках. Також відомо, що у 2016 Куріс самостійно звертався до поліції. Він повідомив правоохоронцям, що до дверної ручки його кабінету прикріпили гранату.

Читайте також: На кабріолеті в Запоріжжі роз’їжджають Дід Мороз і його помічник з ялинкою (відео)

Сообщение Професор ЗНУ продовжує їздити з порушеннями правил дорожнього руху (відео) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/profesor-znu-prodovzhuie-izditi-z-porushennjami-pravil-dorozhnogo-ruhu-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top