Пройшов 540 кілометрів й зібрам мільон на волонтерські ініціативи: до Запоріжжі прийшов мандрівник

7 липня Євген Целік, офіціант зі столичного закладу, рушив пішки зі столиці до Запоріжжя з 15-кілограмовим рюкзаком з туристичним спорядженням та наметом. Ціль — зібрати мільйон на волонтерські ініціативи.

В перший же день він пошкодив собі коліно, а на другий день дійшов до села Стайки, де його запросили до себе гарні люди — справжня козацька сім’я, яка живе там вже шість поколінь. Йому надали медикаменти й фіксатор на коліно та запропонували відпочити. Взагалі, у своїй подорожі хлопець зустрічав дуже чуйних та щирих людей.

Звісно, під час подорожі його постійно перевіряла поліція та зупиняли бійці ТРО. Євген пройшов 540 кілометрів, це близько 50 населених пунктів у 6-ти областях країни. Ночував хлопець або у намет у лісосмузі, або у небайдужих людей. За 24 дні, 30 липня, хлопець пішки дійшов до Запоріжжя. В обласному центрі він побував на оглядовому майданчику в парку Металургів та оцінив гарні краєвиди Дніпра, Хортиці та ДніпроГЕСу.
Вчора Євген повідомив, що заповітний мільйонному вдалось зібрати. Всі гроші він порівну поділить між знайомими волонтерами: парамедикам, які вивозять поранених, волонтерам, що збирають кошти для ЗСУ та підтримку ініціатив з відновлення зруйнованих сіл під Черніговом.

Источник: https://subbota.ua/news/185822/projshov-540-kilometriv-j-zibram-milon-na-volonterski-inicziativi-do-zaporizhzhi-prijshov-mandrivnik

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top