Пропозиції ПАТ «Запоріжжяобленерго» щодо працевлаштування

Подолати брак кваліфікованого персоналу та адаптувати теоретичні знання до реальних потреб роботодавців.

Пропозиції ПАТ «Запоріжжяобленерго» щодо можливих відповідей на цей виклик воєнного часу презентувала директорка департаменту з персоналу енергокомпанії Тетяна САВЧЕНКО під час форуму «Навички майбутнього. Україна.

– Ключова проблема, із якою із початком повномасштабного вторгнення стикнулася наша компанія – так само, як і більшість інших роботодавців, що працюють на Запоріжжі, – дефіцит кваліфікованого персоналу на регіональному ринку праці, – зазначила Тетяна САВЧЕНКО.

У той же час, як свідчить практика, закладам освіти, що готують такі кваліфіковані кадри, наразі бракує виробничих майданчиків для практичних занять.

– Відповіддю на цей виклик може бути дуальна форма навчання, до якої, крім традиційних сторін – освітнього закладу та студента, – залучений ще й роботодавець. При цьому освітній заклад бере на себе відповідальність за належне викладання теоретичного матеріалу, а роботодавець – за практичне навчання студента безпосередньо на власному виробництві. Тобто, якщо підприємство за таким форматом укладе договір на навчання за дефіцитною для нього спеціальністю, за певний час воно отримає фахівця «під ключ» – із потрібними знаннями, вже адаптованими до конкретних вимог виробництва, – наголосили керівниця HR-департаменту.

Ще у 2020 році ПАТ «Запоріжжяобленерго» започаткувало цю форму співпраці із Таврійським державним агротехнологічним університетом. Та, на жаль, через військову агресію рф та тимчасову окупацію Мелітопольського району ця плідна співпраця була порушена.

– Втім потреба у навчанні персоналу стала ще актуальнішою. Тож наша компанія звертається до керівництва всіх закладів освіти, що здійснюють навчання за електротехнічними спеціальностями, із пропозицією про укладення договорів на дуальне навчання нашого персоналу, – резюмувала Тетяна САВЧЕНКО.

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/propozitsiyi-pat-zaporizhzhyaoblenergo-shhodo-pratsevlashtuvannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top