Проросійському ексгубернатору Запорізької області присвоїли звання підполковника

Євген Червоненко розповідав, буцімто анексований Крим почав «процвітати» після анексії росією у 2014 році.

Проросійському політику Євгену Червоненку, який з 8 грудня 2005 по 24 грудня 2007 року перебував на посаді голови Запорізької облдержадміністрації, присвоїли чергове військове звання – звання підполковника.

Про це повідомив нардеп Володимир В’ятрович. Він оприлюднив у мережі фото погонів та номер наказу про присвоєння звання.

Судячи з оприлюдненої інформації, Червоненко отримав звання згідно з наказом начальника ГУР від 20 червня 2022 року № 52.

Крім того, як пише «Обозреватель», про присвоєння Червоненку звання писали у мережі, де «гуляло» і його фото у формі зі званням майора.

«Ви будете здивовані, але він також служить у ГУР і навіть дослужився до підполковника! Хоча на початку загострення війни був лише майором, що видно на фото зліва, де його застали у дорогому «Гудвайні», – цитує видання інформацію про Червоненка.

Як пише видання, до початку повномасштабної війни Червоненко розповідав, буцімто анексований Крим почав «процвітати» після 2014 року. Він також засвітився у формі ЗСУ. Відомий своєю проросійською позицією та численними антиукраїнськими заявами, зробленими, зокрема, на телеканалах кума путіна віктора медведчука.

Источник: https://forpost.media/vijna/prorosiyskomu-ekshubernatoru-zaporizkoi-oblasti-prysvoily-zvannia-pidpolkovnyka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top