Протистояння дронів та РЕБ вийшло на перший план: Сирський побував на фронті у Запорізькій області

Головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський відвідав бригади, які тримають оборону на Запорізькому напрямку

Про це він написав на сторінці в соцмережах. 

“Продовжив роботу в бригадах, які тримають оборону на Запорізькому напрямку. Оперативна обстановка в цьому районі знаходиться під нашим контролем. Ворог продовжує атакувати наші позиції в районах Роботине, Вербове, але без особливого успіху. Бойові дії характеризуються численним застосуванням дронів всіх типів у поєднанні з вогнем артилерії та мінометів”, — написав він. 

Він додав, що за таких обставин ударні безпілотні системи поступово стають основною ударною зброєю сухопутних підрозділів у загальновійськовому бою. 

“В цих умовах надійний захист наших військовослужбовців можуть забезпечити тільки сучасні та потужні засоби РЕБ, роль та значення яких постійно зростає. Протистояння дронів та РЕБ вийшло на перший план і тільки той, хто перший зможе добитися відриву від противника в цьому змаганні, буде мати шанс на перемогу”, — йдеться в дописі. 

За словами Сирського, позитивом є те що, незважаючи на доволі складну обстановку на всій лінії фронту, вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї. 

“Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний стан наших воїнів”, — написав він і додав, що в ході роботи прийняв всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей бригад. Про які саме рішення йдеться,  наразі не уточнюється. 

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3747432/protistoanna-droniv-ta-reb-vijslo-na-persij-plan-sirskij-pobuvav-na-fronti-u-zaporizkij-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top