Проведення масових заходів 23-25 серпня заборонено: ЗОВА

Вже завтра, 23-го серпня, Україна святкуватиме День Державного прапора, а 24-го серпня — День Незалежності. Обидва свята мають особливе значення для кожного українця, проте за умов військового стану у 2022 році від масових заходів та гулянь доведеться відмовитись.

Заборона проведення гучних святкувань зумовлена небезпекою зі сторони рашистських агресорів — протягом цих днів існує особливо високий ризик обстрілів та терактів по всій Україні, зокрема і на території Запорізької області.

“З року в рік ми звикли, що ці дні ми святкуємо разом на площах своїх міст. Але зараз іде війна. Ворог жорстокий та підступний. Тому в цьому році ми повинні відмовитися від масових заходів задля збереження свого життя і здоров‘я. Тож, 23-25 серпня 2022 року проведення масових заходів заборонено! Важливо! Виконуйте заходи безпеки і не нехтуйте сигналом “Повітряна тривога”, — зазначає голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух у своєму телеграм-каналі.

Дбайте про себе та свою безпеку! У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/provedennia-masovykh-zakhodiv-23-25-serpnia-zaboroneno-zova.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top