Прямував у напрямку України коліями: прикордонники затримали іноземця

На Закарпатті прикордонники Чопського загону затримали у вантажному залізничному пункті пропуску «Саловка» чоловіка, який прямував у напрямку України.

«Невідомий йшов у темряві колією. Він не мав при собі жодних документів та майже не мав речей.

Чоловік назвався громадянином Угорщини», –  повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Під час опитування він розповів, що працює зварювальником і приїхав до прикордонного угорського села Еперешке з метою працевлаштування. Пересуваючись селом, іноземець втратив орієнтування і пішов вздовж колії, аж доки його не зупинив прикордонний наряд.

Правопорушника затримали в адміністративному порядку з метою встановлення особи і складання адміністративно-процесуальних документів.

Його буде притягнуто до відповідальності за незаконний перетин кордону, у відповідності до ч.1 ст.204-1 КУпАП.

 

Судово-юридична газета

Сообщение Прямував у напрямку України коліями: прикордонники затримали іноземця появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top