Псевдореферендум у Мелітополі — голосування під дулом автомата та підписи за відсутніх

Як проходить псевдореферендум у Мелітополі

З сьогоднішнього дня на тимчасово окупованих територіях України розпочався псевдореферендум.

О 8.00 члени виборчкомів разом з автоматниками вирушили по домівкам мелітопольців. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі мер Мелітополя Іван Федоров. А також про те, що масово фіксуються випадки, коли автоматники стукають у двері, заходять у квартири та вимагають підготувати паспорти. Наляканим місцевим мешканцям підказують в якому місці бюлетеня правильно поставити позначку.

А якщо людей немає чи вони добре сховалися, то  члени комісії самі відмічають у списку та ставлять підпис, заповнюють бюлетені та кидають у скриньку. Про це повідомили у телеграм-каналі видання «РІА-Мелітополь» та виставили відео. Ось такий «референдум».

«Референдум» був організований поспішно, одночасно з початком мобілізації в Росії. Таким чином рашисти хочуть якнайшвидше легітимізувати анексію українських територій та почати її «захищати» всіма можливими способами.

Фейкове волевиявлення планують проводити по 27 вересня.

Читайте також: У перший день “референдуму” окупанти влаштували у Мелітополі вибух.

Сообщение Псевдореферендум у Мелітополі — голосування під дулом автомата та підписи за відсутніх появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/psevdoreferendum-u-melitopoli-golosuvannya-pid-dulom-avtomata-ta-pidpisi-za-vidsutnih

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top