«Пункти незламності» тепер можна знайти у «Дії»

Інформація про «Пункти незламності», де сожна буде отримати доступ до обігріву, гарячої води та інтернету, з’явилася в мобільному застосунку «Дія».

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram та сайт «Дія»

«Сьогодні для українців запрацювала нова послуга. У Дії відтепер можна знайти найближчий до себе Пункт незламності, подивитися графік роботи та зручності, прокласти маршрут. Це дасть змогу людям, у разі потреби, отримати доступ до світла, тепла, води чи інтернету», — повідомив Денис Шмигаль

Шмигаль підкреслює, що мапу можна завантажити, і вона буде доступна навіть офлайн, якщо зникне електроенергія та зв’язок.

На сайті «Дія» є також покрокова інструкція.

Шукаючи Пункт незламності, необхідно вибрати свою область і завантажити мапу. Після цього ви зможете знайти найближчий пункт навіть без доступу до зв’язку чи інтернету.

Також у Дії можна встановити фільтр і знайти локацію з необхідними опціями — пандус, інтернет, мобільний зв’язок, генератор тощо. На мапі з’являться лише ті пункти, де ці опції доступні. Далі вибираєте необхідний Пункт незламності й можете бути впевнені, що матимете змогу зарядити телефон, зателефонувати рідним чи просто зігрітися.

Як отримати послугу?

авторизуйтеся в застосунку
натисніть Послуги — Пункти незламності
ознайомтеся з онбордом та натисніть Далі
виберіть свою область та завантажте мапу. У подальшому мапа буде доступна для використання офлайн
перейдіть до мапи та надайте доступ до своєї геолокації. Тоді Дія покаже пункти незламності в радіусі 1,5 км. Якщо не хочете ділитися своїм розташуванням, можете знайти пункти за допомогою масштабування
за бажанням відфільтруйте пункти
натисніть кнопку Прокласти маршрут.

З міркувань безпеки геолокації Пунктів незламності не відображаються в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській і Миколаївській областях.  

Нагадаємо, у Запоріжжі завдяки працівникам Держслужби надзвичайних ситуації та Пунктам незламності, які вони курували, минулої зими десятки тисяч містян та біженців мали можливість нормально існувати у важкі години та тижні.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/punkty-nezlamnosti-teper-mozhna-znayty-u-dii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top