Путін вимагає Україну відмовитися від членства в НАТО та визнати, що Крим російський

Володимир Путін вимагає від України добровільно відмовитися від можливого членства в НАТО та визнати результати псевдореферендуму в Криму у 2014 році легітимними.

Про це він заявив під час сьогоднішнього брифінгу, повідомляє «Прямий».

За словами президента Російської Федерації, офіційна Москва вимагає “демілітаризацію сьогоднішньої України”.

“Ці питання ми обговорювали в ході зустрічей з нашими європейськими партнерами і, власне кажучи, з нашими американськими партнерами ми теж говорили про це не один раз”, заявив лідер країни-агресора.

Він наголошує, що Україна має визнати референдум 2014 року в Криму:

“Природно, питання звучить, що ж з обох сторін або з боку Києва має статися, щоб ситуація, на нашу думку, вважалася врегульованою в довгостроковій європейській перспективі, і щоб ми могли жити спокійно … Ну я вам цю страшну розкрию – перше, що необхідно зробити всім, це визнати волевиявлення людей, які проживають у Севастополі та в Криму”, – заявив Путін.

Крім того, Путін вимагає, щоб Україна сама відмовилася від вступу до НАТО і реалізувала ідею нейтралітету. Ще одна вимога — «демілітарізація» України:

“Найголовніший пункт – це демілітаризація сьогоднішньої України. Оскільки це єдиний контрольований фактор, за яким можна спостерігати і контролювати”, – заявив Путін.

Натомість розв’язання проблеми Донбасу у Кремлі назвали, вже неактуальним. За словами Путіна, як далеко зайдуть російські війська буде залежати від конкретної ситуації.

“Я не сказав, що війська туди підуть після нашої з вами зустрічі тут. Друге, передбачати конкретну канву можливих дій взагалі неможливо. Це залежить від конкретної ситуації, яка складається на місці”, – заявив Путін.

Читайте також: У Верховну Раду було подано проєкт Закону про розрив дипломатичних зв’язків з РФ

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/glavnoe/putin-vymahaie-ukrainu-vidmovytysia-vid-chlenstva-v-nato-ta-vyznaty-shcho-krym-rosiyskyy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top