Путін заявив про готовність до переговорів: названо умови

Володимир Путін повторив свої твердження про готовність країни до мирних переговорів з Україною, проте він наголосив, що будь-які дискусії мають враховувати захоплені території та передбачати захист інтересів Росії.

У своєму зверненні до російських медіа, Путін зазначив: «Ми відкриті до діалогу, але підходити до нього треба, виходячи з реальних обставин, а не з бажань, що не мають підґрунтя». Лідер РФ також висловився про необхідність серйозної розмови з урахуванням безпеки для своєї країни, а не як засобу для переозброєння противника.

Коментуючи перспективу переговорів, Путін вказав на своє усвідомлення спроб зовнішнього тиску та маніпуляцій, які мають на меті спонукати до діалогу. «Нас намагаються спокусити обіцянками, але важливо розуміти реальні наміри та мотиви супротивника», — додав він.

В той же час, президент України Володимир Зеленський рішуче критикував позицію Путіна, називаючи його поведінку деструктивною та спрямованою на знищення українського народу. Зеленський підкреслив, що будь-яка затримка у конфлікті слугує лише Росії, дозволяючи їй зміцнити свої військові позиції. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/putin-zayaviv-pro-gotovnist-do-peregovoriv-nazvano-umovi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top