П’ять запорізьких громад отримали шкільні автобуси: це заключна партія транспорту

У Запоріжжі сьогодні, 26 листопада, на майдані Героїв відбулося урочисте вручення ключів від нових шкільних автобусів для громад.

Це заключна у цьому році партія транспорту для школярів – п’ять транспортних одиниць із 20 запланованих у 2021 році. З них 15 автобусів вручено раніше.

Крім цього, у 2021 році були передані територіям області ще 6 шкільних автобусів, які   придбані за кошти, що були виділені у 2020 році.

Сьогодні  отримали шкільні автобуси Малобілозерська сільська рада Василівського району, Матвіївська сільська рада Запорізького району, Терпіннівська сільська рада Мелітопольського району, Чкалівська сільська рада Мелітопольського району, Якимівська селищна рада Мелітопольського району Запорізької області.

У закладах загальної середньої та дошкільної освіти сільських та селищної рад, які сьогодні отримують автобуси, усі працівники повністю вакциновані, що дає змогу проводити освітній процес у звичайному очному режимі, повідомляє Департамент культури та інформаційної політики облдержадміністрації.

Читайте також: Для дітей Запорізької області планують закупити 30 шкільних автобусів

Источник: https://forpost.media/novosti/p-iat-zaporizkykh-hromad-otrymaly-shkilni-avtobusy-tse-zakliuchna-partiia-transportu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top