П’ятий Президент привітав українців з Днем захисника України – відео

П’ятий Президент України Петро Порошенко привітав український народ з Днем Захисника України, з Покровою, з Днем  козацької слави та Днем УПА.

У своєму привітанні Порошенко згадав про державні програми для військових, про фінансування війська, про стандарти до яких прагнула країна при попередній владі.

Сьогодні, за словами Петра Олексійович армія для влади не є пріоритетом. Але вона завжди буде мати найвищу довіру в суспільства, більшу, ніж у будь-кого з президентів. Складнощі, у тому числі фінансові п’ятий президент називає тимчасовими й обіцяє, що вони будуть здоланими, бо разом ми сильні.

«Зродились ми великої години з пожеж війни, із полум’я вогнів…» Тому День захисника України для нас — одне з найбільших свят. А чому воно припадає саме на 14 жовтня, наші люди прекрасно розуміють. Україна — країна героїв, яким ми зобов’язані незалежністю. Героїв різних поколінь і епох, різного віку і статі. Княжа дружина і козаки-запорожці. Армія УНР і УПА. Українці, які захищали Вітчизну від Леніна і Троцького, Гітлера і Сталіна. І які боронять її від Путіна. Міцний духом народ призупинив російську агресію. Армія стала підготовленою, впевненою і сильною. Захисники державності не дадуть перейти червоні лінії. Бо ці червоні лінії того ж кольору, що кров тисяч захисників України, які загинули, боронячи Вітчизну. Верховний Головнокомандувач каже, що у своїй голові війну вже завершив. Це було би добре, навіть чудово… Якби те ж саме відбулося і в голові Верховного Головнокомандувача країни-агресора. З якою б прохолодою влада не ставилася до військових та ветеранів, як би вона не випихувала армію на периферію громадської уваги, народ шанує і поважає свою армію. Ми пишаємося нею. Саме Збройні Сили мають найвищий авторитет у суспільстві. Вищий, ніж у будь-кого із президентів. Ми нічого не хочемо більше, ніж миру. Але більшість із нас розуміє, що дипломатія може бути успішною, лише коли спирається на сильну армію. «Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець — той здобуває світ». І мир. Вітаю зі святом наших воїнів! У першу чергу тих, хто несе службу на передовій, у зоні Операції об’єднаних сил. Слова подяки пожежникам, які приборкали вогонь на Луганщині. Окремо вітаю наших лікарів. Вони, попри неспроможність та недієздатність влади, захищають нас від коронавірусу. Вони ризикують своїми життями, як і військові на фронті. Вітаю всіх українців з Днем захисника України. З Днем УПА!
З Днем козацької слави!
І з Днем Покрови.
Слава захисникам!
Слава Україні!
Довідково: День Захисника – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Президент України Петро Порошенко встановив щорічно 14 жовтня відзначати — День захисника України. Та скасував святкування День захисника Вітчизни 23 лютого знаного за радянських часів, як «День Радянської армії і Військово-морського флоту».
З 2015 року є державним святом і неробочим днем. 

Сообщение П’ятий Президент привітав українців з Днем захисника України – відео появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/p-jatij-prezident-privitav-ukrainciv-z-dnem-zahisnika-ukraini-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top