Рабінович: На парламентських виборах українці повинні проголосувати за життя!

Українцям слід знайти у виборчому бюлетені життя – і проголосувати за нього. Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович у п’ятницю, 19 липня.

«Країна поділилася на тих, хто« за життя », і тих, хто проти. Сьогодні йде битва за правду, за мир і за Україну. Я хочу подякувати всім, хто в непростих умовах, під тиском праворадикалів допомагав і допомагає нам – політичній партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Дякую від щирого серця! Я знаю, що вам було непросто, і тільки об’єднавши всі наші сили, ми переможемо!» – заявив парламентарій.

Він нагадав, що п’ять років наша країна перебуває в глухому куті, у крові і війні, економічній розрусі.

«Ми – велика країна, яка повинна бути локомотивом Європи – сьогодні скніємо на останніх місцях в усіх світових рейтингах. Як ми до цього прийшли і чому так вийшло? На ці питання ми повинні відповісти самі собі на майбутніх виборах. Ми повинні зрозуміти, що в неділю нам обирати – або мир, або війну! Не мене, не Бойко (співголова «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко, – ред.), Не кого-небудь ще, а мир або війну в своєму будинку, нещастя або гідне життя », – підкреслив політик.

Вадим Рабінович впевнений, що політсила недарма отримала шостий номер у виборчому бюлетені.

«У Біблії написано:« Шість днів творив Бог небо і землю, а відпочивав тільки на сьомий ». Тому партія творення – «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – отримала шостий номер. Запам’ятайте, тому що є сили, які розраховують тільки на те, що ви з кимось нас переплутаєте. Ви – розумні люди, ви не переплутаєте нас ні з ким! » – зазначив народний депутат.

На останок він закликав українців не стояти осторонь, а прийти – і проголосувати за «партію миру».

«Дорогі друзі, це епохальна неділя – день, в який ви визначаєте долю своєї країни, сім’ї, дітей на багато років. Не стійте осторонь, не розраховуйте на те, що хтось із «партії війни» принесе вам мир. Якщо ви не виберете «партію миру», війна прийде в ваш дім! Я вірю в нас, в Україну і нашу перемогу! Спасибі вам!» – резюмував Вадим Рабінович.

Источник: https://golos.zp.ua/politika/208258/rabinovich-na-parlamentskih-viborah-ukrainci-povinni-progolosuvati-za-zhittja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top