Рашисти готують провокації 9 травня на Запоріжжі

Учора у Мелітополі місцеві жителі помітили траншеї, що їх вирили російські солдати в районі виїзду на Костянтинівку неподалік міста.

А у самому Мелітополі з ранку 8 автоматників вишикувалися біля танка на Братському цвинтарі. Навідалися озброєні загарбники до корпусів Таврійського агротехнологічного університету – перевіряли аудиторії вікна яких, виходять на центральний проспект міста.

У нижній частині міста в районі вулиці Олександра Невського від ранку озброєні військові проводили обшуки. А на цвинтарі Нове місцеві чули вибухи та постріли. Схоже, що таким чином окупанти намагаються забезпечити собі проведення заходів до 9 травня.

Як вже повідомляв «Форпост», російські окупанти готують можливі провокації у Мелітополі на 9 травня. Планують після цього звинуватити українських військовослужбовців.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

«Я вважаю, що розрив шаблону відбувається навіть у тих, хто був згоден змиритися з окупацією після того, як у місті починають прищеплювати радянську риторику та символіку. Мелітополь — це сучасне, проєвропейське місто», — заявив Федоров.

За словами міського голови, російські військові хочуть звинуватити наших захисників у залякуванні та вбивстві учасників святкувань Дня Перемоги.

«З 2014 року, наскільки не було б важко, у місті святкували 9 травня з повагою до наших ветеранів і ніколи нікому не було небезпечно», — додав міський голова.

Источник: https://forpost.media/vijna/rashysty-hotuiut-provokatsii-9-travnia-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top