Рашисти готуються до фейкових виборів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області

Російські окупанти мають намір провести псевдовибори на окупованій території Запорізької області і, зокрема, в Мелітополі, заявив мер міста Іван Федоров.

«Ми справді бачимо тенденцію початку підготовки до виборів… І так, як провели фейковий референдум, вони хочуть провести й фейкові вибори», — сказав він на брифінгу в Медіацентрі «Україна — Укрінформ» у середу.

За його словами, про це свідчать декілька фактів. По-перше, так званому віцегубернатору Запорізької області Сергію Толмачову, який приїхав із Севастополя, «чітко нарізали завдання щодо виборів».

По-друге, як зазначає Федоров, «одна з колаборанток Галина Катющенко сьогодні обрана центральною виборчою комісією РФ як та, хто буде головою центральної виборчої комісії безпосередньо на тимчасово окупованій Мелітопольщині».

По-третє, звертає увагу мер Мелітополя, на територію тимчасово окупованої Запорізької області вже заявляються представники російських політичних партій — як начебто опозиційних (ЛДПР), так і провладних («Единая Россия»), «і регулярно вони ведуть цю пропагандистську роботу».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-hotuiutsia-do-feykovykh-vyboriv-na-tymchasovo-okupovanykh-terytoriiakh-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top