Рашисти на тимчасово окупованих територіях заганяють пенсіонерів за межу бідності:

Рашисти ані на день не припиняють гуманітарний терор на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Це стосується не тільки доступності продуктів харчування, наявності необхідних ліків, можливості отримати якісну медичну допомогу, але й перш за все — грошей.

Окупанти заблокували майже всі можливості користуватися виплатами від України, закрили українські банки і заборонили гривню. Використання української валюти прирівнюється до державної зради, тож рашисти проводять регулярні рейди, аби виявити порушників.

Російську ж валюту на тимчасово окуповані території завозять свіжонадруковану, розповідають місцеві мешканці. У свою чергу, аналітики припускають, що окупанти скоріш за все беруть ці гроші не з бюджету рф, а безпосередньо виробляють «на місцях». Як результат це буде і надалі призводити до інфляції, зокрема — до подальшого росту цін.

Не жаліють рашисти навіть пенсіонерів — замість обіцяних пенсій видають по 10 тис рублів «пенсійних виплат», проте інколи з затримкою на місяці.

Проте українська влада заспокоює людей похилого віку: незалежно від терору окупантів українські пенсії продовжують нараховуватись і зберігатись на спеціалізованому рахунку. Ними можна скористатись на підконтрольній Україні території або звісно ж після звільнення української землі від рашистів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-na-tymchasovo-okupovanykh-terytoriiakh-zahaniaiut-pensioneriv-za-mezhu-bidnosti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top